Pozdrav

Pozdrav

Zdravím Vás po dovolené,
od pondělí už zase ordinujeme 7/7.

Těm, co byli nemile překvapeni a dali to sestřičkám „sežrat“,
že jsem si dovolil vzíti dovolenou, se tímto hluboce omlouvám….
ale nejsme roboti!
jz😎